Kdo sleduje můj YT kanál, ten ví, že miluju Lindex. A to nejen proto, že se v něm dá koupit hezké oblečení a doplňky za dobrou cenu, ale hlavně proto, že neustále rozšiřují svou řadu Sustainable choice – tedy udržitelná volba. Jedná se o oblečení a doplňky z materiálů, které jsou vyrobeny z obnovitelných zdrojů a jejich výroba je šetrnější k životnímu prostředí. V této řadě není jen basic  oblečení, ale v udržitelném stylu tam najdete také nejnovější trendy nebo doplňky. V řetězcích se snažím nakupovat už jen oblečení z organické bavlny a jiných eko tkanin nebo z recyklovaných materiálů. Samozřejmě existují ještě ekologičtější cesty, ale to už jsme úplně někde jinde a o tom třeba někdy příště. Ve větších prodejnách Lindex toho mají tolik, že tam většinou úplně šílím. Nakupuju tam pro sebe a pro děti a jen čekám, až se rozhodnou přijít i s pánskou sekcí. Navíc tam mívají super slevy, takže tam nenechám nikdy zbytečně moc peněz, a když se mi líbí něco dražšího, jako třeba toto kimono, trpělivě vyčkávám… :)))

Zní to jako reklama, co? Není, bohužel. Řeknu vám, kdyby se mnou Lindex chtěl někdy v budoucnu spolupracovat, byla bych moc ráda… :)))

Tentokrát jsem tam ve slevách ulovila super zavinovací jarní květované šaty ve stylu 70. let a patchwork tašku z kolekce Re:Design nejen na nákupy. Vzhledem k tomu, že s sebou všude tahám foťák a x věcí pro děti, nosím tyhle shoppery často. Tato taška je z recyklované bavlny z textilních zbytků.

 

Zavinovací sukně a šaty miluju. Působí žensky a vytvářejí krásnou siluetu.

Šaty Lindex (Sustainable choice) – nyní ve slevách na prodejnách.

Taška Lindex (Re:Design)

Prsteny Lucky Team

Boty Laidback London

Sluneční brýle Prada

♥♥♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.