Řeknu vám, to těhotenství je opravdu zvláštní období. Právem se mu říká „jiný stav“. U mě je to někdy dobrý stav a jindy zase vyloženě divný. 🙂 A střídá se to stejně praštěně, jako počasí za poslední měsíc.

První 4 měsíce těhotenství byly celkem katastrofa díky silným nevolnostem, pak ale přišlo období, kdy mi začalo být dobře, upravila se mi pleť a já si dokonce poprvé v životě zažila, jaké to je, když si těhotenství vyloženě užíváte. Připadala jsem si krásná, plná energie a radosti.

No a teď mám už pár týdnů to divné období… Období přehnaných reakcí, negací, zlých snů, a taky fyzických strastí – celulitidy, křečových žil a bolestí zad. Energie mi většinou chybí, jsem pomalá a funím jak důchodce. Málokdy mi dobře funguje mozek. Nic se mi nechce a nějak nemůžu pro nic najít pořádný zápal. Mojí největší radostí je prohlížet si, co mi roste v zahradě. A JÍDLO. 🙂

Divné na tom je, že mi to ale nepřijde až tak hrozné. Asi proto, že po dvou předchozích těhotenstvích už vím, že se to vše zase vrátí do normálu. Snažím se z tohoto období tentokrát čerpat… Víc poznat samu sebe. Tělo mě donutilo zpomalit a podvědomí se ozývá intenzivněji než kdy dřív. Zkoumám svoje strachy a nálady, a přestože s nimi teď nedokážu nic moc udělat, je to cenná škola.

O Velikonocích jsem měla super rozptýlení, když jsme se vydali na pár dní do Londýna. Změna byla fajn. Sice mě tento výlet fyzicky dost vyčerpal, psychicky mě ale nabil a přivezla jsem si spoustu zážitků s mojí kamarádkou Evčou, která nám v Londýně poskytla zázemí. A díky ní jsem si přivezla taky mraky fotek. 🙂 A tak můžu po dlouhé době zase vydat outfit post a konečně tady ukázat, co nosím v těhotenství.

Už to není žádná sranda, najít ve svém šatníku oblečení, které by mi sedělo, ve kterém bych se cítila dobře a zároveň by vypadalo k světu. Zařekla jsem se, že vyloženě těhotenskou módu hromadit nebudu. Koupila jsem si jen jedny těhotenské džíny, kalhoty, punčocháče a dvě tílka. Zbytek toho, co teď nosím, je z běžné konfekce. Volnější střihy, kalhoty a sukně s gumou v pase a rozevláté šaty vynosím i v době, kdy už moje tělo bude patřit opět jenom mě. A z takových kousků je i tento outfit. Líbí se vám?

 

Bunda: H&M

Tričko: Lindex Sustainable

Kalhoty: Lindex

Náhrdelník a náušnice: Sophia’s Earrings

Sluneční brýle: Prada

Boty: Nike

 

♥♥♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *