Do mého termínu porodu už zbývá jen pár týdnů a můj šatník už je dost omezený, protože takovéto břicho už jen tak něco neobalí. 🙂 Moc mě to však netrápí. Těch pár hadříků, co mi stále sedí, mám ráda, a navíc už nikam moc nechodím. Je super prožívat pokročilé těhotenství v létě, člověk na sebe hodí volné šaty a jde. Ta vedra jsou sice trošku záhul, ale když člověk zpomalí, dá se to.

Na toto období jsem si koupila pruhovaný overal, který na mých IG Stories vyvolal vlnu nesouhlasu. Sdílela jsem tam totiž fotku z kabinky spolu s anketou, jestli koupit nebo nechat být. Naprostá většina lidí hlasovala pro variantu, ať ho nechám v obchodě a přišlo mi i pár zpráv o tom, jak děsně vypadá. 🙂 Jenže mě v něm bylo taaak dobře! Je to overal ze směsi bavlny a lnu z běžné konfekce, jen jsem si vzala o číslo větší velikost. Vždy se mi na těhotných ženách líbily overaly a lacláče, ale v ničem, co jsem si do té doby zkusila, jsem se necítila dobře. Až v tomto Lindex overalu, ve kterém prý vypadám jako Asterix. 🙂 To mi na IG napsala jedna milá paní a já se tehdy od srdce smála ještě tři dny pokaždé, když jsem si na to vzpomněla. Můj asterixovský overal.

Před pár lety bych ho v obchodě skutečně nechala, kdybych dostala takovou zpětnou vazbu. Přece nebudu nosit, co se tolika lidem na mě nelíbí! Tehdy mi hodně záleželo na tom, co si o mě myslí ostatní. Jak mě vidí ostatní. Oblékala jsem se pro okolí, ne pro sebe. Kdyby mi tehdy někdo řekl, že vypadám jako Asterix nebo jako v pyžamu, klepla by mě pepka. Naopak bych byla schopná koupit si vychvalovanou věc i přes to, že bych se v ní cítila jako debil. A že jsem takových doma v šatníku měla!

Myslím, že je důležité, aby člověk chodil v oblečení, které s ním souzní. Je to věc osobní pohody, dobrého pocitu, který pak vyzařuje ven. Bavila jsem se o tom s kamarádkou Evou, která má fashion blog Glamazona ona mi řekla zajímavou věc. „Nosíš hodně věcí, co se mi nelíbí a sama bych je neoblekla, ale to jsi prostě ty a k tobě se to hodí.“ A o tom to celé je, aby člověk byl ve svém oblečení prostě sám sebou.

Jsem zvědavá, jak mi bude overal sedět za pár týdnů bez břicha. Myslím ale, že se mi bude pořád líbit, i když už asi nebude tak vtipný. 😉

 

Overal: Lindex Sustainable

Boty: Perky

Slaměný batoh: Wild Moon

Náhrdelník: Lucky Team

 

♥♥♥

 

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *