Už jako dítě jsem měla reklamy snad radši, než pohádky 🙂 Pamatuji si, jak jsem ječela, když můj táta chtěl přepnout reklamní blok, který přerušil televizní program. Reklamy mě doslova fascinovaly a zírala jsem na ně bez mrknutí jako v transu 🙂 Reklamy a videoklipy. Nezajímaly mě ale produkty a služby, které spoty nabízely. Bavily mě ty krátké příběhy, zpracování a nápad. Bavilo mě to, jak jsou hezké. „Jako z reklamy.“ 🙂

Někdy v cca 16 – 17 letech jsem se v rámci spolupráce s modelingovou agenturou dostala na svůj první casting. Pamatuji se, že to byla reklama na vanu 🙂 Byla jsem šíleně nervózní a na kameru jsem se sotva představila. Ale brzy mě to chytlo a od té doby už uplynulo bezmála 20 let a já na castingy stále chodím. Přestože jsem to několikrát na pár měsíců i let zabalila, stále se k tomu vracím, protože mám natáčení reklam ráda a jsou to pro mě zábavně vydělané peníze.

Nejsem veřejně známá osoba, a tak hraní v reklamě nepovažuji za osobní podporu značky, přesto jsou firmy, na jejichž castingy bych už nyní ze zásady nešla. Prostě bych v jejich reklamě být nechtěla.

Bohužel nemám uloženy všechny spoty, ve kterých jsem kdy hrála, a tak sem vkládám seznam videí, kde je těch pár, jež jsou volně k dispozici na YouTube.